تاریخ دقیق برگذاری آزمون وکالت ۱۴۰۰ در انتظار نشست هیأت عمومی اسکودا

تاریخ دقیق برگذاری آزمون وکالت ۱۴۰۰ در انتظار نشست هیأت عمومی اسکودا

یه گزارش پایگاه خبری اختبار- با توجه به برگزاری نشست فوق العاده هیات عمومی اسکودا در شهریورماه، انتظار می رود تکلیف زمان و جزییات برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰ در این نشست مشخص شود.

به گزارش اختبار، چندی پیش سهیل طاهری، عضو هیات مدیره کانون وکلای مرکز، اعلام کرد که در جلسه شورای اجرایی اسکودا تصمیم بر تعویق آزمون وکالت سال جاری گرفته شده است.

 

او در گزارش کوتاهی که از جلسه روز سه‌شنبه ۵ مرداد هیات مدیره این کانون در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده بود، نوشت:

طبق مصوبه شورای اجرایی اسکودا، آزمون ورودی کارآموزی وکالت ۱۴۰۰ که قرار بود در آبان ماه برگزار شود، به دلیل تقارن زمانی با اعلام نتایج آزمون ۹۹ و امور اجرایی مربوط به آن، به تعویق افتاد.

 

با پیگیری خبرنگار اختبار از بعضی حاضران این جلسه، چنین بیان شد که ، اکثریت شرکت‌کنندگان با تصمیم تغییر تاریخ آزمون موافق بوده‌اند اما تصمیم قطعی در این رابطه می‌بایست در نشست هیات عمومی اسکودا اتخاذ شود.

گفتنی‌ست پیش‌تر رئیس اسکودا نیز در نشست خبری خود اظهار داشته بود درباره اضافه شدن دو درس حقوق اساسی و متون فقه به آزمون وکالت در نشست اتحادیه تصمیم‌گیری خواهد شد.

حال سعید آیینه‌وند، رئیس کانون وکلای دادگستری همدان در مصاحبه‌ای با پایگاه خبری وکلاپرس گفته است که نشست هیات عمومی اسکودا در روز ۴ شهریور به میزبانی کانون وکلای دادگستری البرز برگزار خواهد شد.

به این ترتیب به نظر می رسد برای اطلاع از زمان دقیق آزمون وکالت ۱۴۰۰ و نیز جزییات این آزمون از جمله شرط سنی داوطلبان و مواد درسی آزمون باید منتظر برگزاری این نشست بود.

 

منبع:پایگاه خبری اختبار

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید